Vodíková Voda

Obrázek článku

 

Voda s vodíkem je voda obohacená molekulárním vodíkem. Vědecký výzkum ukázal několik možných přínosů pití hydrogenové vody, nicméně je třeba provést další výzkumy, aby bylo možné plně porozumět jejím účinkům. Zde jsou některé z možných přínosů, které byly studovány:

 

  • Antioxidační vlastnosti: Molekulární vodík je silný antioxidant, který může pomoci neutralizovat škodlivé volné radikály v těle. To může pomoci snížit oxidační stres a záněty.

 

  • Zlepšení sportovní výkonnosti: Některé studie naznačují, že pití hydrogenové vody může zlepšit sportovní výkonnost snížením svalové únavy a zlepšením doby regenerace.

 

  • Zdraví mozku: Molekulární vodík byl prokázán jako neuroprotektivní, což může pomoci snížit riziko neurologických poruch, jako jsou Alzheimerova choroba a Parkinsonova choroba.

 

  • Zdraví srdce: Hydrogenová voda může pomoci zlepšit kardiovaskulární zdraví snížením oxidačního stresu a zánětů a zlepšením metabolismu lipidů.

 

  • Zdraví kůže: Některé studie naznačují, že hydrogenová voda může mít proti stárnutí pokožky účinky snižováním oxidačního poškození.

 

Takové přínosy pro naše zdraví jsme nemohli opomenout a tak veškerou vodu, kterou používáme, čistíme, sytíme molekulárním vodíkem a redukujeme do mírně alkalické podoby tak, aby její detoxikační potenciál byl na co nejvyšší úrovni.

Almao