Rostlinné mléko


 

Rostlinné mléko, také známé jako ne-laktózové mléko nebo alternativní mléko, se stává stále populárnějším, protože více lidí se rozhoduje pro rostlinnou stravu nebo se vyhýbá mléčným výrobkům z důvodů zdraví nebo etiky. Zde jsou některé z nejlepších možností rostlinného mléka:

 

  • Mandlové mléko: Mandlové mléko má nízký obsah kalorií a je bohaté na vitamin E, což je dobrá volba pro ty, kteří chtějí lehčí možnost. Má mírně sladkou a ořechovou chuť, která se hodí do smoothies, cereálií a pečení.

 

  • Ovesné mléko: Ovesné mléko je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí krémovou texturu bez ořechové chuti mandlového mléka. Je také bohaté na vlákninu a má mírně sladkou chuť, která se hodí do kávy, cereálií a pečení.

 

  • Kokosové mléko: Kokosové mléko je bohaté na zdravé tuky a má bohatou, krémovou texturu. Má mírně sladkou chuť a hodí se do kari, polévek a pečení.

 

Nakonec, nejlepší rostlinné mléko pro vás závisí na vašich osobních chuti a dietních potřebách. Vyzkoušejte různé možnosti, abyste našli tu, která pro vás funguje nejlépe. My pro vás vyrábíme rostlinná mléka pouze z přírodních surovin. Nic víc, nic míň. Ochutnejte a poznáte rozdíl od těch ze supermarketu.

Almao