42 Mushroom cream soup 0,3l

Kód: VITA42
119 Kč
Vyprodáno

Mushroom cream soup (zeleninový vývar, reishi, cordyceps, manu, chaga, shiitake, lesní houby, kokosové mléko, panenský nefiltrovaný olivový olej)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mushroom cream soup je lahodná a výživná houbová polévka, která obsahuje směs vybraných hub a dalších zdravých přísad. Tento zeleninový vývar s obsahem reishi, cordyceps, manu, chaga, shiitake a dalších lesních hub nabízí bohatou chuť a široké spektrum živin pro podporu celkového zdraví a vitality.

 

Benefity:

  • Podporuje celkové zdraví a vitalitu.
  • Poskytuje širokospektrální výživu s bohatou houbovou chutí.
  • Obsahuje vybrané houby pro podporu imunitního systému a detoxikaci.
  • Zdroj zdravých tuků pro podporu srdce, mozku a kloubů.

 

Mushroom cream soup je ideální pro ty, kteří hledají zdravou a chutnou alternativu k tradičním polévkám. S bohatou kombinací ingrediencí a výživovými vlastnostmi je tato polévka skvělým doplňkem ke každodenní stravě. Vyzkoušejte Mushroom Cream Soup a objevte, jak vám může pomoci cítit se lépe a žít zdravěji.

 

Složení: Zeleninový vývar, reishi, cordyceps, manu, chaga, shiitake, lesní houby, kokosové mléko, panenský nefiltrovaný olivový olej.

 

Nutriční hodnoty na porci: Energie 384,56 kj / 92 kcal, 3,2 g bílkovin, 15,1 g sacharidů, z toho 3,4 g cukrů, 2 g tuků, 3,9 g vlákniny, 0,4 g soli, 0,8 NMT.

Almao