36 Pro shape diet shake 0,3l

Kód: VITA36
119 Kč
Vyprodáno

Pro shape diet shake (kokosové mléko, speciální proteinová směs s glukomananem a minimálním obsahem cukru, lipolifekomplex pro podporu hubnutí)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro Shape Diet Shake je vysoce kvalitní, výživný a chutný dietní proteinový koktejl, který je navržen pro ty, kdo hledají podporu při hubnutí a udržování svalové hmoty. Tento unikátní shake kombinuje kokosové mléko, speciální proteinovou směs s glukomananem a minimálním obsahem cukru, a lipolifekomplex, který podporuje proces hubnutí.

 

Benefity:

  • Podpora hubnutí a udržování svalové hmoty.
  • Poskytuje rychlé a pomalé uvolňování proteinu pro optimální výživu svalů.
  • Nízký obsah cukru a sacharidů pro kontrolu hladiny cukru v krvi.
  • Obsahuje přírodní a účinné složky pro podporu hubnutí.

 

Pro shape diet shake je ideální volbou pro ty, kteří hledají zdravý, chutný způsob, jak podporovat své hubnutí a udržovat svalovou hmotu. S jeho výjimečným složením a nutričními hodnotami je tento shake skvělým doplňkem ke každodenní stravě při hubnutí.

 

Složení: Protein v dietním proteinovém koktejlu je smesí syrovátkového proteinu, koncentrátu mléčného proteinu a prášku za vaječných bílku, takže poskytuje kombinaci proteinu s rychlým a pomalým uvolnováním. Snížili jsme obsah sacharidu na polovinunaší puvodní receptury Complete Diet Protein™ a pridali jsme glukomanan, populární dietní prísadu, která prispívá k hubnutí. Glukomanan. Pochází z rostliny konjak, glukomanan podporuje hubnutí pri diete s nízkým príjmem energie a bylo prokázáno, že prispívá k udržování normální hladiny cholesterolu v krvi.Extrakt ze zeleného caje:Zelený caj je v Cíne populární již po staletí a sám o sobe je populárním doplnkem, tvorí jedinecný prínos tomuto receptu.Clarinol® CLA:Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je formou esenciálníhotuku omega 6. Clarinol® je nejprémiovejší dostupný zdroj CLA s neprekonatelnou cistotou a kvalitou.Glutaminové peptidy:Glutamin je nejcasteji se vyskytující aminokyselina ve svalech.Acetyl-L-karnitin:Dietní proteinový koktejl obsahuje neuveritelných 750 mg acetyl-L-karnitinu na porci.

 

Nutriční hodnoty na porci: energie 460 kJ/110kcal, 20,2g bílkovin, 1,9g sacharidů, ztoho 1,7g cukrů, 2,4g tuků, 0,3 g vlákniny, 0,1g soli.

Almao