34 Superfood ketoshake 0,3l

Kód: VITA34
119 Kč
Vyprodáno

Superfood ketoshake (kokosové mléko, chia, čokoládové, kokosové a oříškové máslo, MCT olej, směs z léčivých superpotravin budoucnosti)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Superfood ketoshake je úžasný mix léčivých superpotravin budoucnosti, který vám dodává vitalitu a energii, a to v podobě lahodného koktejlu. S obsahem baobabu, camu camu, lucumy, macy, gotu koly, shatawari, tulsí, matchy a moringy, tento vynikající ketoshake nabízí širokou škálu živin, vitamínů, minerálů a antioxidantů, které pomáhají podporovat celkové zdraví a vitalitu.

 

Benefity:

  • Dodává vitalitu a energii
  • Poskytuje širokospektrální výživu pro celkové zdraví
  • Podporuje imunitní systém, trávení a nervový systém
  • Chutná směs léčivých superpotravin budoucnosti
  • Bez přidaného cukru, přírodní sladidlo stévie pro lahodný chuťový zážitek

 

Ketoshake je skvělou volbou pro každého, kdo hledá vynikající zdroj výživy a energie, a to v podobě lahodného koktejlu. Díky kombinaci léčivých superpotravin budoucnosti nabízí širokou škálu živin a antioxidantů pro podporu celkového zdraví a vitality. Chutný mix je ideální pro lidi, kteří sledují ketogenní stravu a hledají zdravou alternativu k běžným proteinovým nápojům.

 

Složení: Baobab, camu camu, lucuma, maca, gotu kola, shatawari, tulsi, matcha, moringa. Vše jsem opět doplnil úžasným včelím pylem a přidal trochu stévie pro lahodnější chuťový zážitek.

 

Nutriční hodnoty na porci: Energie 376,2 kj / 90 kcal, 3,4 g bílkovin, 3,7 g sacharidů, z toho 3,5 g cukrů, 0 g tuků, 0 g vlákniny, 0 g soli, 0 NMT.

Almao