27 All in one food shake 0,3l

Kód: VITA27
119 Kč
Vyprodáno

All in one food shake (mandlové mléko, jahoda, kompletní funkční shake s vitamíny, minerály a probiotiky pro každodenní výživu)

Detailní informace

Detailní popis produktu

All in one food shake je inovativní nápoj, který přináší kompletní funkční stravu v jednom koktejlu. Díky obsahu nejkvalitnějšího bezlepkového ovsa, izolátu hrachových bílkovin, proteinu z dýňových semen, prášku z avokáda, proteinu z cizrny (Artesa®), prášku z fazolu obecného, Clean Cream™ sunflower, triglyceridům se středním řetězcem (MCT), baobabovému prášku, batátovému prášku, prášku z lukumy, lněné mouce a dalším přírodním zdrojům, tento vynikající shake nabízí široké spektrum makroživin, vitamínů, minerálů a antioxidantů pro podporu celkového zdraví a vitality.

 

Benefity:

  • Kompletní funkční strava v jednom nápoji.
  • Poskytuje širokospektrální výživu pro celkové zdraví.
  • Podporuje svalový růst, regeneraci a energii.
  • Podporuje imunitní systém, trávení a zdraví kůže.
  • Chutná směs s jahodovou příchutí.
  • Nízký obsah cukru a vysoký obsah vlákniny pro udržení stálé hladiny cukru v krvi.

 

Chcete zajistit svému tělu kompletní a vyváženou výživu bez nutnosti vaření a přípravy jídel? All in one food shake je také ideální pro ty, kteří hledají alternativu k běžným proteinovým nápojům, které mohou být přetížené cukrem a umělými přísadami. Díky této chutné a osvěžující směsi můžete snadno získat všechny důležité živiny a vitamíny, které vaše tělo potřebuje k udržení zdraví a vitality. Náš osvěžující shake je skvělou alternativou k tradičnímu jídlu v případě, že nemáte čas nebo chuť na vaření.

 

Složení: Britský bezlepkový oves, izolát hrachových bílkovin, protein z dýňových semen, prášek z avokáda, protein z cizrny (Artesa®), prášek z fazolu obecného, Clean Cream™ Sunflower (slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, tapiokový škrob, tapiokový dextrin, přírodní aromata, d-α-tokoferol), triglyceridy se středním řetězcem (MCT) (kokosové MCT, arabská guma), baobabový prášek, batátový prášek, prášek z lukumy, lněná mouka, zahušťovadla (xanthanová guma, guma guar), emulgátor (slunečnicový lecitin), extrakt z ašvagandy, betaglukan z pekařského droždí (Wellmune®), macu v prášku, komplex enzymů (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza (DigeZyme®)), sladidlo (sukralóza), Bacillus Coagulans (LactoSpore®), luteinové a zeaxanthinovékuličky (Lutemax® 2020), inulin a ovocnou hydrolyzovanou směs ovoce. Navíc jsem přidal multivitamínový komplex, který pokrývá celé spektrum vitamínů, minerálů (viz multivitamín pro každý den).

 

Nutriční hodnoty na porci: energie 560 kJ/133kcal, 14g bílkovin, 8,1g sacharidů, ztoho 2,4g cukrů, 3,2g tuků, 4,5 g vlákniny, 0,1g soli.

Almao