16 Golden milk 0,3l

Kód: VITA16
109 Kč
Vyprodáno

Golden Milk (bio kurkuma, skořice, ashwaganda, triphala, uázvor, kardamon, kokosové mléko, včelí pyl, agáve sirup)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitagarden představuje Golden milk, lahodný a vyživující nápoj, který kombinuje bio kurkumu, skořici, ashwagandu, triphalu, zázvor, kardamon, kokosové mléko, včelí pyl a agáve sirup. Tento jedinečný nápoj je navržen tak, aby poskytoval tělu přirozený zdroj energie a podporoval celkovou pohodu.

  

Benefity:

  • Podpora imunity: Bio kurkuma a zázvor jsou známé pro své imunitní posilující vlastnosti, které pomáhají tělu bojovat proti infekcím a nemocem.
  • Zdraví kloubů: Kurkuma má silné protizánětlivé účinky, které mohou pomoci snižovat bolesti kloubů a zlepšovat jejich pohyblivost.
  • Podpora trávení: Triphala a zázvor podporují zdravou trávicí funkci a pomáhají snižovat nadýmání, plynatost a další trávicí problémy.
  • Adaptogenní účinky: Ashwaganda je známá adaptogenní bylina, která pomáhá tělu lépe se přizpůsobit stresu a zvyšuje celkovou vitalitu.
  • Energetický příliv: Agáve sirup dodává tělu přirozenou a udržitelnou energii bez negativních účinků cukru nebo kofeinu.
  • Výživová podpora: Kokosové mléko, včelí pyl a kardamon jsou bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty, které podporují zdraví a pohodu.
  • Vhodné pro vegany a vegetariány: Golden milk je 100% rostlinný nápoj, který je vhodný pro vegany a vegetariány.

 

Objednejte si svůj Golden Milk dnes a zažijte Benefity tohoto lahodného a vyživujícího nápoje, který podporuje celkovou pohodu a zdraví!

 

Složení: Bio kurkuma, skořice, ashwaganda, triphala, uázvor, kardamon, kokosové mléko, včelí pyl, agáve sirup.

 

Nutriční hodnoty na porci: Energie 405,46 kj / 97 kcal, 0,5 g bílkovin, 4,2 g sacharidů, z toho 3,1 g cukrů, 2,5 g tuků, 0,2 g vlákniny, 0 g soli, 0 NMT.

Almao